
Набір фрез крайкових прямих, 5 шт. INTERTOOL HT-0076
649 ₴
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- В наличии
- Код: HT-0076



Призначення
Фрези є інструментом з одним або декількома різальними лезами. У наборі представлені прямі фрези, які призначені для чистової обробки крайки торця майбутньої заготовки.

Можливості
В наборі 5 фрез однакового діаметра, різної довжини: 25.4; 38.1; 50.8; 63.5; 76.2 мм. За рахунок того, що встановлена у фрезер фреза утворює з поверхнею опорного стола кут 90° , це дозволяє обробляти край заготовки строго перпендикулярно.
Такі фрези, як правило, оснащені підшипниками. Їхня кількість може коливатися від одного до декількох. Роль підшипників полягає в упорі на напрямну, для огинання по криволінійній траєкторії або рівномірному ковзанню по прямій. Розташування підшипника залежить від будь-яких параметрів фрези.
Це все зроблено для зручності користувача та для виконання більш якісного огинання по краю або декількох згинів для декількох заготовок одночасно.

Міцні та надійні
Фрези виготовлені з якісного металу та пройшли термообробку, твердість за шкалою Роквелла оцінюється у 89 HRC. Це забезпечує високу міцність інструмента і збільшений строк служби.

Кейс
Весь комплект розміщується у дерев'яному футлярі для зручного зберігання та перенесення, з металевим замком для надійності.
Розміри фрез представлені в наборі HT-0076

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Диаметр хвостовика | 8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.368 кг |
| Диаметр фрезы | 12.7 мм |
| Количество в наборе | 5 ед |
| Комплектация | фрезы, деревянный кейс, шестигранный ключ для замены подшипников |
| Объем | 0.000540 л |
| Твердiсть за шкалою Роквелла | 89 HRC |
- Цена: 649 ₴








