
Секатор, 200 мм, різ: Ø 10 мм INTERTOOL FT-1000
119 ₴
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- В наличии
- Код: FT-1000



Призначення
Садовий площинний секатор оснащений пружинним механізмом, що відкривається без додаткових зусиль з боку оператора. Ріже моментально, в один натиск. Цей садовий інструмент стане незамінним в обрізанні чагарників, живої лози, кімнатних рослин та дрібних пагонів дерев.

Чистий зріз гілок
Лезо секатора має заводське гостре заточення, при цьому його легко заточити. Тонке, воно чудово підійде для обрізання гілок поблизу стовбура та у важкодоступних місцях. Розріз чистий, не заминає гілок. Завдяки площинному ходу на кшталт ножиць, не травмує структуру дерева.

Зручний
Руків’я садового секатора з прогумованими накладками лежать у руці, як влиті. Форма з упором під великий та вказівний пальці не дозволять зісковзувати долоні та гарантують максимум комфорту в роботі. Компактний, легкий та зручний секатор ідеально підійде для жіночих рук.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вес | 0.12 кг |
| Длина лезвия | 55 мм |
| Общая длина | 195 мм |
| Материал лезвия | Сталь |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальний діаметр різу | 10 мм |
| Матеріал рукояток | пластиковые с резиновыми накладками |
| Объем | 0.000217 л |
- Цена: 119 ₴




