
Ножівка садова-гілкоріз, 255 мм INTERTOOL HT-3144
179 ₴
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- В наличии
- Код: HT-3144


Призначення
Щоб ваш сад виглядав доглянутим, гарним та добре родив, потрібно періодично обрізати зайві сухі гілки. У цьому вам допоможе садова ножівка HT-3144. Пиляє без особливих зусиль пагони дерев і кущів, а потрійне заточування допоможе вам без проблем видаляти здеревілі масивні сухі гілки.

Міцна конструкція
Пила садова не деформується, а заточування довго залишається гострим, виготовляється зі зносостійкого інструментальної сталі 65Mn. Спиляна гілка швидко загоїться завдяки односторонньому розведенню зубців.

Зручна
Вигнута форма гарантує повне захоплення ножівки в роботу й полегшить розпилювання на висоті та у важкодоступних місцях.
Ручка зручна та приємна на дотик. Повністю прогумована, не ковзає навіть в мокрих руках.
Садову пилу зручно зберігати. На полотні розташований спеціальний отвір, за який ножівку можна підвісити.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Длина полотна | 255 мм |
| Тип | Ручная пила |
| Общие | |
| Вес | 0.286 кг |
| Длина | 370 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Кількість зубців на дюйм | 7 |
| Материал лезвия | сталь 65Mn |
| Объем | 0.001068 л |
- Цена: 179 ₴






