
Макловиця, 100×30 мм, пластикова ручка INTERTOOL KT-1817
49 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- В наличии
- Код: KT-1817



Призначення
Пензель з натуральною щетиною ідеально підійде для побілки, ґрунтування великих площ, проклеювання шпалер чи для фарбування шорсткуватих поверхонь. Завдяки більшому розміру, порівняно з пензлями, макловицею можна обробляти великі ділянки за меншу кількість часу. Всього один помах руки - і половину стіни вже пофарбовано! Також макловицю можна використовувати навіть як звичайну щітку для підмітання сміття.

Натуральний ворс
Завдяки щільній натуральній щетині зручно наносити в'язкий матеріал. Ворс стійко витримує агресивні середовища і не випадає, надійно зчеплений зі сталевим корпусом обойми.

Зручна в роботі
Ручка макловиці легка, пластикова, стійка до руйнівного впливу води в фарб. Кріпиться до колодки гвинтовим з'єднанням, її легко замінити на довшу. Завдяки цьому можна фарбувати і білити стелю навіть без драбини. Спеціальний гачок на рукоятці зручно прикріпляє щітку до ємності з фарбою, поки в роботі настала перерва.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Габариты | |
| Длина ворса | 50 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.077 кг |
| Материал | Натуральный ворс |
| Материал рукоятки | Пластик |
| Объем | 0.000660 л |
| Толщина | 30 мм |
- Цена: 49 ₴



