
Гілкоріз штанговий з телескопічною ручкою, 3,75 м, полотно: 350 мм INTERTOOL HT-3116
999 ₴
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- В наличии
- Код: HT-3116



Можливості
Цей універсальний садовий інструмент поєднує в собі пилку по дереву та гілкоріз. Призначений для формування крони дерев, спилювання гілок та пагонів у важкодоступних місцях та на великій висоті, діаметром до 20 мм.

Зручність
Людина абсолютного будь-якого зросту зможе обрізати гілки, не використовуючи драбину, а також дотягнутися до найскладніших ділянок та кущів.
Ви не помітите, як важка робота перетворитися в задоволення. Висоторіз легкий, виготовлений з міцного алюмінію, не навантажує спину й не втомлює.

Ефективна робота
Лезо гілкоріза з унікальною геометрією, лінія зрізу виходить рівною і не заминає волокна дерева. Зручно заготовлювати саджанці або обрізати молоді пагони. Механізм ручний штанговий легко приводиться в дію за допомогою товстого шнура та в один натиск моментально відсікає гілки.
Пилка висоторіза ріже чисто та призначена спеціально для робіт на великій висоті. Вигнута форма забезпечить повне захоплення гілки. Форма і розташування зубців дозволяють легко проходити деревину, без ризику зігнутися або зламатися.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вес | 2.417 кг |
| Длина лезвия | 320 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструменти | сучкорез и пила по дереву |
| Максимальний діаметр різу | 20 мм |
| Материал изготовления | сталь, алюминий |
| Объем | 0.007258 л |
| Тип | ручной, телескопический |
- Цена: 999 ₴








