
Драбина-поміст, 2×6 сходинок, алюміній, 150 кг INTERTOOL LT-0027
6 499 ₴
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- В наличии
- Код: LT-0027


Призначення
Драбини-помости дуже популярні, тому що сфера їх застосування досить широка. Без них не обходяться жодні ремонтно-будівельні роботи, оздоблювальні, монтажні, реконструкційні або банальні роботи по дому, на подвір'ї, в саду.

Безпечна та зручна
Будівельні сходи-поміст мають надійну, при цьому легку конструкцію з алюмінію. Працювати на них безпечно та зручно, оскільки мають широку платформу (1470*410 мм), вкриту антиковзким покриттям, яка фіксується на двох стійких приставних сходах, по 6 сходинок.
На такому майданчику можна вільно пересуватися, а також використовувати як підставку для різних інструментів чи підручних речей, які знадобляться вам на висоті.

Багатофункціональна
Драбина вирізняється своєю універсальністю. В результаті невигадливих трансформацій ви отримуєте:
- Дві односекційні приставні драбини (L = 166 см)
- Одну високу двосекційну приставну драбину (L = 277 см)
- Двосторонню стрем’янку (L = 160 см)
- Невеликі будівельні ліси з різною висотою помосту.

Надійна конструкція
Сходи LT-0027 виготовлені з надміцного, легкого, стійкого до появи корозії алюмінієвого профілю. Драбина стійка та не ковзає по будь-яких поверхнях, завдяки надійним протиковзним ніжкам, вони також захищають меблі та підлогу від вм'ятин і подряпин. Рифлені сходинки не дадуть нозі зіслизнути під час роботи. Модель розрахована на тривалий строк експлуатації та відповідає європейському стандарту якості EN131.
Драбини №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія у 2020 та 2021 роках.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вес | 18.6 кг |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 2770 мм |
| Высота в сложенном виде | 1660 мм |
| Материал изготовления | Алюминий |
| Объем | 0.110544 л |
| Тип | лестничные подмостки<br>(2 лестницы х 6 ступеней) |
| Ширина сходинки | 280 мм |
- Цена: 6 499 ₴









