
Комплект клейових стрижнів флуоресцентних, 11,2×100 мм, 12 шт. INTERTOOL RT-1037
59 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- В наличии
- Код: RT-1037



Призначення
Комплект клейових стрижнів INTERTOOL - витратний матеріал для клейових пістолетів. Такий гарячий клей відмінно підходить для творчих виробів, декоративних робіт тощо. Ці універсальні силіконові стрижні склеюють папір, картон, дерево, тканину, пластик, кераміку, шкіру тощо.

Світяться у темряві
Флуоресцентні термоклейові стержні INTERTOOL RT-1037 мають унікальну властивість, вони світяться в темряві зеленим світлом! Їх ще часто називають люмінесцентним клеєм.
Діаметр стрижня 11,2 мм - один із найпоширеніших і найпопулярніших розмірів, підходить до будь-яких марок клейових пістолетів. Сам стрижень довжиною 100 мм, в упаковці - 12 штук.

Якісний матеріал
Стрижні виготовлені з високоякісної сировини марки Dupont. Такий термоклей складається з сополімеру ЕВА, він нетоксичний, не виділяє запаху та не містить розчинників. Високов'язкий клей дозволяє надійно скріплювати різні матеріали, твердішаючи в міру застигання через 30-40 секунд.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Количество в упаковке | 12 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.133 кг |
| Диаметр стержня | 11.2 мм |
| Довжина стрижня | 100 мм |
| Материал изготовления | (ЭВА) этиленвинилацетат |
| Объем | 0.000338 л |
| Температура розм'якшення | 85 град |
| Цвет | прозрачный, светятся в темноте |
- Цена: 59 ₴



