
Комплект лез сегментних, 18 мм, 7 сегментів, товщина: 0,5 мм, сталь SK5, 10 шт. INTERTOOL HT-0527
39 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- В наличии
- Код: HT-0527



Призначення
Для швидкої роботи ніж повинен бути гострим та надійним. Щоб не втрачати час на заточування, використовують ножі з лезами, розділеними на сегменти (сегментні леза). Сегмент, який затупився, легко відламується і ви продовжуєте працювати гострим ножем.

Функціонал
Великий запас лез: в одній упаковці 10 лез по 7 сегментів, шириною 18 мм. Використовуються як витратний матеріал для будівельних, канцелярських та малярних ножів.

Надійні та міцні
Леза виготовлені з надійної японської сталі SK5, яка пройшла випробування часом та має велику популярність в багатьох країнах, використовується для виготовлення доліт та механічних пил, а також різних ручних інструментів. Леза вирізняються високою міцністю, не схильні до деформацій, при цьому різальні крайки лез довго залишаються гострими.

Кейс
Комплект запакований у пластиковий контейнер. Завдяки цьому ваші речі захищені від порізів під час перевезення. Пластикова упаковка також захищає леза від механічного впливу та потрапляння вологи.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Количество сегментов | 7 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.095 кг |
| Длина лезвия | 110 мм |
| Количество в упаковке | 10 ед |
| Материал изготовления | SK5 |
| Объем | 0.000105 л |
| Тип | сегментное |
| Ширина лезвия | 18 мм |
- Цена: 39 ₴




