
Стрічка клейка ізоляційна для теплоізоляції, 30 м, 50×0,125 мм, STORM INTERTOOL KT-0834
219 ₴
+380 (67) 574-47-89
Киевста
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- В наличии
- Код: KT-0834
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа


Призначення
Стрічка клейка для теплоізоляції – це бандажна ПВХ-стрічка, яка призначена для фіксації утеплювальних та ізоляційних матеріалів у системах опалення, вентиляції та водопостачання. Стрічка має високий рівень адгезії (клейкості) до спіненого каучуку та поліетилену, металів та пластиків. Застосовується для герметизації та ізоляції стиків та з'єднань труб та повітроводів. Зберігає свої клейові властивості під впливом УФ-випромінювання, вологи, пари, хімікатів. Забезпечує надійну та довгострокову герметизацію з'єднань.

Властивості
Носій: ПВХ
Колір основи: сірий
Клейова основа: синтетичний каучук
Термостійкість: від -20 до +80 °С
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.301 кг |
| Длина | 30 мм |
| Материал | ПВХ |
| Объем | 0.005100 л |
| Тип | лента изоляционная |
| Толщина | 0.125 мм |
| Ширина | 50 мм |
- Цена: 219 ₴




