Головка шестигранна 1/2", 13мм*38мм. INTERTOOL ET-2013
19 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- В наличии
- Код: ET-2013



Призначення
Головка торцева використовується для монтажу та демонтажу різних шестигранних різьбових з'єднань. Працює в парі з ручними інструментами із приєднувальним квадратом 1/2": з тріскачками, воротками, подовжувачами, викрутками тощо.

DIY-серія
Найголовніша відмінність цієї головки від професійної серії – це доступна ціна та матеріал виготовлення інструменту. При цьому функціональні можливості залишаються незмінними! Головка виготовлена із загартованої вуглецевої сталі з сатин-хромовим покриттям, стійким до корозії.

Шестигранна форма
Геометрія робочого шестигранника оброблена з точними допусками та забезпечує ідеальну посадку з максимальним контактом до граней кріплень. Головка не «злизує» грані, оскільки сила прикладається до плоских сторін кріплення, а не до його кутів.

Зручна робота
Спеціальні насічки на корпусі для кращої фіксації в руці та проти зісковзування пальців у рукавичках. Сатинована матова поверхня головки запобігає вислизанню з рук та забезпечує надійне захоплення в роботу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Квадрат | 1/2" |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.050 кг |
| Гарантія | 12 |
| Довжина головки | 38 мм |
| Объем | 0.000014 л |
| Розмір головки | 13 мм |
| Тип | головка шестигранная |
- Цена: 19 ₴


