
Мультиінструмент, 165 мм, 12 в 1, чохол INTERTOOL HT-0540
429 ₴
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- В наличии
- Код: HT-0540


Цей мультитул просто знахідка для рибалки, мисливця, туриста та й взагалі вмілого господаря. Головна перевага інструмента полягає в тому, що всі основні інструменти завжди під рукою. Мультиінструмент зручно носити в кишені, на поясі або в рюкзаку. В екстрених ситуаціях завжди швидко приходить на допомогу: щось підпиляти, підчепити, відкрутити, відкусити або відкрити - будь-яка дрібна робота йому під силу.

Універсальний та зручний
Функціонал з 12 елементів завжди під рукою та замінить цілу сумку інструменту. Стильний дизайн ручок робить мультитул не лише привабливим, а й легким. Поставляється в комплекті з міцним чохлом із поліестеру, його можна зручно носити на ремені хоч щодня.
Прикріпіть мультиінструмент на пояс, покладіть у рюкзак або у бардачок машини і він обов'язково стане вам у пригоді!

Міцність та довговічність конструкції
Всі інструменти міцні, грані не стираються в роботі, відмінно тримають заточку і не хисткі, оскільки виготовлені з нержавіючої сталі марки 2Cr. Підвищений вміст хрому робить сталь стійкою до навантажень, вона не іржавіє і легко заточується.
Варто звернути увагу на незвичайний дизайн ручок мультитула. Вони скелетного типу з фігурними пропилами - це робить інструмент легким та привабливим.
Швидкий доступ до інструментів забезпечить замок Join point. Його простота в поєднанні з засічками на кожному елементі дозволяють відкривати інструменти швидко і легко.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструменти | плоскогубцы;<br> кусачки;<br> нож малый;<br> нож большой;<br> пила по дереву;<br> открывалка для бутылок;<br> открывалка для консервов;<br> отвертка шлицевая SL 3, 6, 8мм;<br> отвертка крестовая «Phillips» PH1;<br> напильник двухсторонний |
| Вес | 0.358 кг |
| Довжина в складеному вигляді | 105 мм |
| Довжина леза ножа | 60 мм |
| Количество функций | 12 |
| Материал рукоятки | нержавеющая сталь скелетного типа |
| Матеріал леза ножа | нержавеющая сталь 2Cr |
| Общая длина | 165 мм |
| Объем | 0.001957 л |
| Тип | Полноразмерный |
| Тип замка | Slip joint |
| Товщина рукоятки | 17 мм |
- Цена: 429 ₴









