
Валик Гірпаінт 180*48*8 мм INTERTOOL KT-4160
40 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (67) 574-47-89
Киевста
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- Нет в наличии
- Код: KT-4160
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розпушений ворс валика "гірпаінт" INTERTOOL KT-4160 має відмінну поглинальну і утримувальну здатність, що дозволяє гарно зафарбовувати нерівності на середньо шорсткуватих поверхнях водно-дисперсійними фарбами і фарбами на основі хімічних розчинників. Має тривалий строк служби. Довжина ворсу валика - 18 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.066 кг |
| Диаметр внешний | 48 мм |
| Диаметр внутренний | 8 мм |
| Длина | 180 мм |
| Длина ворса | 18 мм |
| Объем | 0.000684 л |
| Тип | гирпаинт |
- Цена: 40 ₴


