
Валик Синтекс 180 * 48 * 8 мм INTERTOOL KT-4460
50 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (67) 574-47-89
Киевста
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- В наличии
- Код: KT-4460
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Довгий ворс валика "синтекс" INTERTOOL KT-4460 гарно поглинає фарбу і рівномірно розподіляє її по робочій поверхні. Має ворс, довжиною 18 мм. Використовується для робіт на грубих поверхнях, наприклад, при фарбуванні фасадів водо-дисперсійними фарбами і фарбами на основі хімічних розчинників. Має тривалий строк служби.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.066 кг |
| Диаметр внешний | 48 мм |
| Диаметр внутренний | 8 мм |
| Длина | 180 мм |
| Длина ворса | 18 мм |
| Объем | 0.000684 л |
| Тип | синтекс |
- Цена: 50 ₴



