
Плівка захисна, 4×5 м, товщина: 7 мкм INTERTOOL KT-0700
39 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (67) 574-47-89
Киевста
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- В наличии
- Код: KT-0700
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Захисна плівка INTERTOOL KT-0700 - це універсальний помічник у найрізноманітніших випадках. Область її використання складно описати. Вона здатна на багато що! І коли в ній виникне потреба, краще, щоб вона була під рукою.
Плівкою можна накрити меблі під час фарбування стелі, постелити на підлогу під час ремонту трубопроводу, тимчасово заклеїти вибите вікно, вкрити від дощу стіл на пікніку, захистити вікна машини при фарбуванні і багато іншого, на що тільки вистачить Вашої фантазії.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.118 кг |
| Длина | 5 мм |
| Материал изготовления | Полиэтилен |
| Объем | 0.000270 л |
| Тип | Защитная пленка |
| Толщина | 7 мм |
| Ширина | 4 мм |
- Цена: 39 ₴




