
Валик Преміум 70*15*6 мм INTERTOOL KT-4307
11 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (67) 574-47-89
Киевста
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- В наличии
- Код: KT-4307
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Валик преміум INTERTOOL KT-4307, шириною 70 мм, діаметром 15 мм, діаметр отвору для посадкового стрижня - 6 мм. Виготовлений з високоякісного поліакрилу на в'язаній основі. Стійкий до агресивних речовин, має високу зносостійкість. Використовується для робіт з водорозчинними дисперсійними фарбами, емалями, ґрунтовками з додаванням акрилових та інших смол для будь-яких поверхонь всередині приміщень. М'який короткий ворс, довжиною 10 мм, створює гладку поверхню.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.022 кг |
| Диаметр внешний | 15 мм |
| Диаметр внутренний | 6 мм |
| Длина | 70 мм |
| Длина ворса | 10 мм |
| Объем | 0.000134 л |
| Тип | премиум |
- Цена: 11 ₴




