
Валик Преміум 100*15*6 мм INTERTOOL KT-4310
12 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (67) 574-47-89
Киевста
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- Нет в наличии
- Код: KT-4310
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Валик преміум INTERTOOL KT-4310 виготовлений з високоякісного поліакрилу на в'язаній основі. Стійкий до агресивних речовин, має високу зносостійкість. Використовується для робіт з водорозчинними дисперсійними фарбами, емалями, ґрунтовками з додаванням акрилових та інших смол для будь-яких поверхонь всередині приміщень. Короткий м'який ворс, довжиною 12 мм, створює гладку поверхню. Розміри: ширина - 100 мм, діаметр - 15 мм, діаметр отвору для посадкового стрижня - 6 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.011 кг |
| Диаметр внешний | 15 мм |
| Диаметр внутренний | 6 мм |
| Длина | 100 мм |
| Длина ворса | 10 мм |
| Объем | 0.000169 л |
| Тип | премиум |
- Цена: 12 ₴



