
Валик Преміум 150*48*6 мм INTERTOOL KT-4355
30 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (67) 574-47-89
Киевста
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- В наличии
- Код: KT-4355
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Валик преміум INTERTOOL KT-4355 виготовлений з високоякісного поліакрилу на в'язаній основі. Ширина - 150 мм, діаметр - 48 мм, діаметр отвору для посадкового стрижня - 6 мм. Стійкий до агресивних речовин, має високу зносостійкість. Короткий ворс, довжиною 10 мм, створює гладку поверхню. Використовується для робіт з водорозчинними дисперсійними фарбами, емалями, ґрунтовками з додаванням акрилових та інших смол для будь-яких поверхонь всередині приміщень.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.060 кг |
| Диаметр внешний | 48 мм |
| Диаметр внутренний | 6 мм |
| Длина | 150 мм |
| Длина ворса | 10 мм |
| Объем | 0.000596 л |
| Тип | премиум |
- Цена: 30 ₴




