
Валик Сінтекс 150*30*6 мм INTERTOOL KT-4435
30 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (67) 574-47-89
Киевста
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- В наличии
- Код: KT-4435
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Валик синтекс INTERTOOL KT-4435 виготовлений з поліакрилу, має ворс, довжиною 10 мм. Призначений для нанесення фарби на водній основі або з обмеженим вмістом розчинників на нерівні грубі поверхні всередині приміщень. Стійкий до агресивних речовин. Має тривалий строк служби. Розміри валика: ширина – 150 мм, діаметр – 30 мм, діаметр отвору для посадкового стрижня - 6 мм. Дозволяє обробляти великі за площею поверхні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.038 кг |
| Диаметр внешний | 30 мм |
| Диаметр внутренний | 6 мм |
| Длина | 150 мм |
| Длина ворса | 10 мм |
| Объем | 0.000264 л |
| Тип | синтекс |
- Цена: 30 ₴



