Валик Елітаколор 150*30*6 мм INTERTOOL KT-4635
30 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (67) 574-47-89
Киевста
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
В наличииВалик Елітаколор 150*30*6 мм INTERTOOL KT-4635
30 ₴
+380 (67) 574-47-89
Киевста
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- В наличии
- Код: KT-4635
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Валик елітаколор INTERTOOL KT-4635 виготовлений з поліаміду на тканинній основі, довжина ворсу -10 мм. Стійкий до агресивних речовин, має тривалий строк служби. Розмір валика: ширина - 150 мм, діаметр - 30 мм, діаметр посадкового отвору - 6 мм. Призначений для роботи з водорозчинними дисперсійними фарбами і ґрунтовками з додаванням акрилових, латексних, алкідних, уретанових смол на будь-яких поверхнях всередині і зовні приміщень. Забезпечує рівномірне нанесення і заповнення всіх мікротріщин і шпарин поверхні, що обробляється.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.034 кг |
| Диаметр внешний | 30 мм |
| Диаметр внутренний | 6 мм |
| Длина | 150 мм |
| Длина ворса | 10 мм |
| Объем | 0.000256 л |
| Тип | элитаколор |
- Цена: 30 ₴


