Валик Гірпаінт 150*15*6 мм INTERTOOL KT-4115
14 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (67) 574-47-89
Киевста
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
В наличииВалик Гірпаінт 150*15*6 мм INTERTOOL KT-4115
14 ₴
+380 (67) 574-47-89
Киевста
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- В наличии
- Код: KT-4115
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Валик гірпаінт INTERTOOL KT-4115 виготовлений з поліаміду на тканинній основі, що забезпечує високу міцність і довговічність. Стійкий до агресивних речовин. Використовується для роботи з усіма видами лаків і клеїв, масляними, дисперсійними і водорозчинними фарбами на основі акрилу, фарбами, що містять розчинники, антикорозійні фарби і смоли на будь-яких, в т.ч. гладких і шорсткуватих, поверхнях як всередині, так і ззовні приміщень. Використовується зі стандартною ручкою-бюгелем із діаметром посадкового стрижня - 6 мм. Розміри: ширина - 150 мм, діаметр - 15 мм, довжина ворсу - 10 мм; дозволяють обробляти великі за площею поверхні і суттєво економлять матеріал.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.058 кг |
| Диаметр внешний | 15 мм |
| Диаметр внутренний | 6 мм |
| Длина | 150 мм |
| Длина ворса | 10 мм |
| Объем | 0.000413 л |
| Тип | гирпаинт |
- Цена: 14 ₴


