
Валик Гірпаінт 150*30*6 мм INTERTOOL KT-4135
20 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (67) 574-47-89
Киевста
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- В наличии
- Код: KT-4135
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Валик гірпаінт INTERTOOL KT-4135 виготовлений з поліаміду на тканинній основі, що забезпечує підвищену міцність і довговічність. Розміри: ширина - 150 мм, діаметр - 30 мм. Стійкий до агресивних речовин, суттєво економить матеріал. Використовується для роботи з усіма видами лаків і клеїв, масляними, дисперсійними і водорозчинними фарбами на основі акрилу, фарбами, що містять розчинники, антикорозійні фарби і смоли на будь-яких, в т.ч. гладких, шпаристих і шорсткуватих, поверхнях як всередині, так і зовні приміщень. Використовується зі стандартною ручкою-бюгелем з діаметром посадкового стрижня - 6 мм. Довжина ворсу валика - 10 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.032 кг |
| Диаметр внешний | 30 мм |
| Диаметр внутренний | 6 мм |
| Длина | 150 мм |
| Длина ворса | 10 мм |
| Объем | 0.000375 л |
| Тип | гирпаинт |
- Цена: 20 ₴



