
Комплект клейових стрижнів жовтих, 11,2×200 мм, 12 шт. INTERTOOL RT-1021
79 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- В наличии
- Код: RT-1021



Призначення
Комплект клейових стрижнів INTERTOOL - витратний матеріал для клейових пістолетів. Такий гарячий клей відмінно підходить для творчих виробів, декоративних робіт та різнопланових побутових потреб. Ці універсальні силіконові стрижні склеюють папір, картон, дерево, тканину, пластик, кераміку, шкіру тощо.

Параметри
Клейові стрижні жовтого кольору універсальні, підходять для різних завдань. Діаметр стрижня 11,2 мм - один із найпоширеніших і найпопулярніших розмірів, підходить до будь-яких марок клейових пістолетів. Сам стрижень довжиною 200 мм, в упаковці 12 штук.

Якісний матеріал
Стрижні виготовлені з високоякісної сировини марки Dupont. Такий термоклей складається з сополімеру ЕВА, він нетоксичний, не виділяє запаху та не містить розчинників. Високов'язкий клей дозволяє надійно скріплювати різні матеріали, твердішаючи в міру застигання через 30-40 секунд.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Цвет | Желтый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.250 кг |
| Диаметр стержня | 11.2 мм |
| Довжина стрижня | 200 мм |
| Количество в упаковке | 12 ед |
| Материал изготовления | ЭВА (этиленвинилацетат) |
| Объем | 0.000630 л |
| Температура розм'якшення | 85 град |
- Цена: 79 ₴




