
Ніж трапецієподібний, міні, 9 мм, складаний, сталь SK5, алюмінієва рукоятка INTERTOOL HT-0532
199 ₴
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- В наличии
- Код: HT-0532


Важко уявити будь-який ремонт без будівельного ножа. Спеціально для професіоналів, фахівців та майстрів, для яких безпека, довговічність та комфорт – пріоритети, був створений будівельний ніж INTERTOOL HT-0531! Відмінно справляється з різанням ковроліну, гіпсокартону, монтажної піни, скотчу, плівки, паперу тощо. Стане ідеальним помічником на будівництві, складах, в магазинах, а також у побуті.

Зручний у роботі
Гострий ніж з трапецієподібним лезом економить ваш час. Край, що затупився, можна легко перевернути і працювати іншою стороною леза - у вас в руках знову гострий інструмент!
Зручна форма ножа та мала вага завдяки алюмінієвому руків'ю. Сам ніж дуже компактний - складана конструкція руків'я дозволяє носити його в кишені (довжина у складеному вигляді - 67 мм). Наявність ланцюжка та маленькі розміри ножа дозволяють носити його як брелок у зв'язці з ключами тощо.

Міцна конструкція
Матеріал виготовлення леза – японська сталь, марки SK5. Збільшений вміст вуглецю в сплаві робить лезо стійким до динамічних навантажень і зберігає гостроту різальної кромки надовго. Швидка заміна трапецієподібних лез із кнопкою фіксації.
Ніж вирізняється якісною збіркою та матеріалами виготовлення – жодних люфтів у роботі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Ширина лезвия | 9 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.070 кг |
| Довжина в складеному вигляді | 67 мм |
| Материал лезвия | сталь SK5 |
| Материал рукоятки | Алюминий |
| Общая длина | 102 мм |
| Объем | 0.000450 л |
| Тип | нож трапециевидный |
| Тип лезвия | трапециевидное |
| Фиксатор | винтовой |
- Цена: 199 ₴



