
Комплект клейових стрижнів рожевих, 7,4×100 мм, 12 шт. INTERTOOL RT-1047
25 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- В наличии
- Код: RT-1047



Призначення
Комплект клейових стрижнів INTERTOOL - витратний матеріал для клейових пістолетів. Такий гарячий клей відмінно підходить для творчих виробів, декоративних робіт та різнопланових побутових потреб. Ці універсальні силіконові стрижні склеюють папір, картон, дерево, тканину, пластик, кераміку, шкіру тощо.

Параметри
Клейові стрижні рожевого кольору універсальні, підходять для різних завдань. Діаметр стрижня 7,4 мм - один із найпоширеніших і найпопулярніших розмірів, підходить до будь-яких марок клейових пістолетів. Сам стрижень довжиною 100 мм, в упаковці - 12 штук.

Якісний матеріал
Стрижні виготовлені з високоякісної сировини марки Dupont. Такий термоклей складається з сополімеру ЕВА, він нетоксичний, не виділяє запаху та не містить розчинників. Високов'язкий клей дозволяє надійно скріплювати різні матеріали, твердішаючи в міру застигання через 30-40 секунд.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Количество в упаковке | 12 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.061 кг |
| Диаметр стержня | 7.4 мм |
| Довжина стрижня | 100 мм |
| Материал изготовления | этиленвинилацетат |
| Объем | 0.000195 л |
| Температура розм'якшення | 85 град |
| Цвет | Розовый |
- Цена: 25 ₴


