
Ножівка садова складна, 180 мм INTERTOOL HT-3142
149 ₴
+380 (67) 574-47-89
Киевста
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- В наличии
- Код: HT-3142
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа


Призначення
Щоб сад виглядав доглянутим, гарним та добре родив, потрібно періодично обрізати зайві сухі гілки. У цьому вам допоможе садова ножівка HT-3142. Пиляє без особливих зусиль паростки дерев та чагарників, а потрійна заточка зубців допоможе без проблем видаляти масивні сухі гілки, що здерев'яніли.

Міцна складна конструкція
Пила садова не деформується, а заточка довго залишається гострою, полотно виготовлено зі зносостійкої інструментальної сталі. Ручка легка, виготовлена з пластику, зручна з протиковзними насічками. Завдяки складаній конструкції з фіксатором, пилку можна компактно скласти та безпечно носити з собою в рюкзаку, сумці з іншими інструментами та ін.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вес | 0.247 кг |
| Общая длина | 400 мм |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Длина полотна | 180 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина в складеному вигляді | 240 мм |
| Кількість зубців на дюйм | 7 |
| Материал лезвия | инструментальная сталь |
| Объем | 0.000975 л |
| Тип | ножовка складная |
- Цена: 149 ₴







