
Дриль-шурупокрут електричний, 0,32 кВт, 0-750 об/хв, 0,8-10 мм, 10 Нм INTERTOOL DT-0103
929 ₴
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- В наличии
- Код: DT-0103


Призначення
Електрошурупокрут відмінно підходить для свердління отворів у деревині, металі, кераміці та синтетичних матеріалах, для закручування та відкручування шурупів і гвинтів під час монтажних, оздоблювальних та будівельних робіт.

Продуктивність
Максимальний крутний момент становить 10 Нм, це дозволяє свердлити отвори до 20 мм в деревині перовими свердлами, до 10 мм - свердлити метал. Працює в режимі шуруповерта з максимальною швидкістю обертання до 750 об/хв., чого достатньо для виконання повсякденних завдань.

Функціонал
Регулятор обертів на кнопці пуску у парі з обмежувачем моменту 20+1 забезпечують комфортну роботу з різними матеріалами. Заміна оснащення виконується без додаткових інструментів завдяки швидкозатискному патрону. Діаметр патрона дозволяє працювати оснащенням з хвостовиками від 0,8 до 10 мм.

Зручність
Шурупокрут відмінно збалансований, вирізняється малою вагою та компактними габаритами. Також зручність роботи забезпечується протиковзною ручкою і вдало розташованим перемикачем реверсу.

Комплектація
Шурупокрут мережевий
Інструкція
Гарантійний талон
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.51 кг |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 320 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Крутний момент | 10 Нм |
| Максимальный диаметр сверления | дерево: 20 мм; сталь: 10 мм |
| Напряжение питания | 230 В |
| Наявність реверсу | Да |
| Объем | 0.004625 л |
| Патрон | 0.8-10 |
| Регулятор моменту | 20+1 |
- Цена: 929 ₴











