Правило трапецієподібне 1000 мм, ширина - 91 мм, 1 ребро жорсткості INTERTOOL MT-2210
299 ₴
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- Нет в наличии
- Код: MT-2210



Призначення
Будівельне алюмінієве правило призначене для вирівнювання поверхонь. За його допомогою ви відмінно впораєтеся з розрівнюванням гіпсової, вапняної чи цементної штукатурки. Також може застосовуватись для вирівнювання бетонної суміші під час стягування підлоги.

Надійна конструкція
Виготовлене правило із міцного алюмінієвого профілю, дуже легке й не схильне до впливу корозії. Алюміній не боїться вологи, не набухає та не деформується, при цьому має малу вагу. Має форму прямокутної трапеції, довжиною 100 см. Така трапецієподібна форма дозволяє штукатурному правилу зберігати жорсткість та доводити поверхню практично до ідеальної рівності.

Зручність у роботі
Форма з додатковим упором під пальці майстра забезпечує зручність в роботі та надійне утримання правила у руці при інтенсивних роботах. Після закінчення роботи правило легко очищається від залишків розчину.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вес | 0.468 кг |
| Длина | 1000 мм |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Країна-виробник | Украина |
| Материал изготовления | Алюминий |
| Объем | 0.001432 л |
| Тип | правило трапециевидное |
| Товщина профілю | 0.8 мм |
| Ширина ребра | 14.2 мм |
- Цена: 299 ₴


