
Пензель флейцевий 38*10*44 мм INTERTOOL KT-1238
19 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (67) 574-47-89
Киевста
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- В наличии
- Код: KT-1238
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа



Призначення
Пензель призначений для будь-яких малярських робіт всередині та зовні приміщення. Використовується з олійними фарбами, будь-якими видами лаків та антисептиками. Натуральна щетина від природи має розщеплені кінчики та чудово зафарбовує поверхні.

Зручність
Плоска, широка форма дозволяє швидко фарбувати великі за площею поверхні. Ворс пензлика надійно закріплений у металеву оправу та не випадає. Ручка легка, дерев'яна, не вислизає з долоні та не обтяжує руку при тривалому використанні. Наявність отвору допоможе комфортно зберігати пензель на цвяху або підвісити його у зв'язку до інших пензлів.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Габариты | |
| Ширина | 38 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.024 кг |
| Длина | 44 мм |
| Материал | натуральный свиной ворс |
| Материал рукоятки | древесина |
| Объем | 0.000076 л |
| Толщина | 10 мм |
- Цена: 19 ₴






