
Сучкоріз садовий для обрізання гілок, 730 мм INTERTOOL FT-1112
499 ₴
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- В наличии
- Код: FT-1112


Цей гілкоріз без особливих зусиль справляється із жорсткою, твердою деревиною. Обладнаний редуктором, який збільшує різальне зусилля в декілька разів! Завдяки цьому гілкоріз впорається з гілками діаметром до 40 мм.

Ефективна робота
Не зважаючи на свої значні габарити, гілкоріз не втомлює, виготовлений з міцного алюмінію. Не гнеться і не деформується завдяки ребрам жорсткості на ручках.
Сам секатор гілкоріза з гострою заводською заточкой не стирається і виконує швидке, потужне різання. Виготовлений з високоякісної сталі, довго лишається гострим і не схильний до руйнування.

Надійність і комфорт
Гілки не зісковзають з різальної площини завдяки рифленій сталевій поверхні нижнього опірного леза.
Комфорт в роботі забезпечать зручні шорсткуваті ручки. Вони не дозволять руці ковзати і гарантують надійний хват.
Візьміть в руки цей садовий інструмент, відріжте гілку і ви відчуєте як це просто!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вес | 1.3 кг |
| Длина лезвия | 75 мм |
| Общая длина | 730 мм |
| Тип инструмента | Сучкорез |
| Материал рукоятки | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальний діаметр різу | 40 мм |
| Материал изготовления | алюминий, сталь |
| Объем | 0.005256 л |
| Тип | Контактный |
- Цена: 499 ₴









