
Сучкоріз садовий для обрізки гілок, 740 мм, храповий механізм INTERTOOL FT-1114
549 ₴
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- В наличии
- Код: FT-1114



Можливості
Площинний садовий сучкоріз з храповим механізмом або великий секатор – ідеальний варіант для обрізання товстих гілок. Стане корисним помічником в інвентарі будь-якого садівника.
Робота стає значно легшою завдяки потужним лезам з високолегованої сталі з п'ятиступінчатим храповим механізмом. Ріже живу товсту гілку (до 40 мм) без особливих зусиль.
Храповик збільшує докладені зусилля в п'ять разів! Ви менше втомлюєтесь і швидше впораєтеся з роботою.

Зручна та надійна конструкція
Легкі алюмінієві ручки не обтяжують інструмент. Овальний профіль у поєднанні з ребрами жорсткості підвищують міцність всієї конструкції.
Комфорт під час роботи також забезпечують зручні шорсткі ручки. Вони не дозволять ковзати руці й гарантують надійний хват.
Спробуйте обрізати свій сад с цим сучкорізом і ви будете вражені, як це зручно та швидко!
*Після використання рекомендуємо очистити леза від деревного соку і протерти насухо. Після цього змастити їх будь-яким машинним мастилом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вес | 1.35 кг |
| Длина лезвия | 100 мм |
| Общая длина | 750 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальний діаметр різу | 40 мм |
| Материал изготовления | алюминий, сталь |
| Объем | 0.004742 л |
| Тип | с храповым механизмом |
- Цена: 549 ₴






