
Сучкоріз садовий для обрізки гілок, 700-1030 мм, храповий механізм, телескопічні ручки INTERTOOL FT-1118
649 ₴
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- В наличии
- Код: FT-1118



Можливості
Площинний садовий сучкоріз з храповим механізмом або великий секатор – ідеальний варіант для обрізання товстих гілок. Стане корисним помічником в інвентарі кожного садівника.
Робота стає значно легшою завдяки потужним лезам з високолегованої сталі із п'ятиступінчастим храповим механізмом. Ріже живу товсту гілку (до 40 мм) без особливих зусиль.

Ефективна робота
Храповик збільшує докладене зусилля в п'ять разів! Ви менше втомлюєтесь і швидше впораєтеся з роботою.
Працювати з сучкорізом дуже просто! Підійде також для обрізання дерев на висоті – довжина сучкоріза регулюється телескопічними ручками (максимальна довжина - 1030 мм).

Зручна та надійна конструкція
Легкі алюмінієві ручки не обтяжують інструмент. Овальний профіль у поєднанні з ребрами жорсткості підвищує міцність всієї конструкції.
Комфорт під час роботи також забезпечують зручні шорсткі ручки. Вони не дозволять ковзати руці й гарантують надійний хват.
Спробуйте обрізати свій сад із цим сучкорізом і ви будете вражені як це зручно та швидко!
*Після використання рекомендуємо очистити леза від деревного соку і протерти насухо. Після цього змастіть їх будь-яким машинним мастилом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вес | 1.685 кг |
| Длина лезвия | 100 мм |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальний діаметр різу | 40 мм |
| Материал изготовления | алюминий, сталь |
| Объем | 0.003613 л |
| Тип | с храповым механизмом |
- Цена: 649 ₴








