
Секатор, 200 мм, різ: Ø 15 мм INTERTOOL FT-1003
119 ₴
+380 (67) 574-47-89
Киевста
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- В наличии
- Код: FT-1003
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа



Призначення
Садовий площинний секатор оснащений пружинним механізмом, що відкривається без додаткових зусиль з боку оператора. Ріже моментально, одиним натисканням. Цей садовий інструмент стане незамінним в обрізанні кущів, живої лози, кімнатних рослин та дрібних пагонів дерев.

Чистий зріз гілок
Лезо секатора гостре та легко заточується. Тонке, воно чудово підійде для обрізання гілок поблизу стовбура та у важкодоступних місцях. Розріз чистий, не заминає гілки. Завдяки площинному ходу, на кшталт ножиць, не травмує структуру дерева.

Зручний
Ергономічний вигин ручок садових ножиць допомагає зменшити силу стискання, а м'який матовий матеріал гумової накладки зручніший і не ковзає в руках, на відміну від ручок із пластику.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вес | 0.316 кг |
| Общая длина | 200 мм |
| Материал лезвия | Сталь |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальний діаметр різу | 15 мм |
| Матеріал рукояток | резиновые накладки |
| Объем | 0.000416 л |
- Цена: 119 ₴





