
Комплект лез трапецієподібних, 60×19 мм, 10 шт. INTERTOOL HT-0519
20 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (67) 574-47-89
Киевста
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- В наличии
- Код: HT-0519
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа


Призначення
Для швидкої та комфортної роботи ніж має бути гострим та надійним. Щоб не гаяти часу на заточування, використовують ножі з трапецієподібними лезами. Затуплену сторону перевертають і ви продовжуєте працювати гострим ножем.

Функціонал
Великий запас лез: в одній упаковці 10 лез, шириною 19 мм. Використовуються як витратний матеріал для будівельних, канцелярських та малярних ножів. Виготовлені з інструментальної сталі, мають високу міцність навіть на тонкому вістрі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.050 кг |
| Длина лезвия | 60 мм |
| Количество в упаковке | 10 ед |
| Материал изготовления | высококачественная сталь |
| Объем | 0.000019 л |
| Тип | трапециевидное |
| Ширина лезвия | 19 мм |
- Цена: 20 ₴


