
Комплект лез сегментних, 18 мм, 7 сегментів, 10 шт. INTERTOOL HT-0518
15 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (67) 574-47-89
Киевста
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- В наличии
- Код: HT-0518
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа



Призначення
Для швидкої, комфортної роботи ніж повинен бути гострим та надійним. Щоб не втрачати час на заточування, використовують ножі з лезами, розділеними на сегменти (сегментні леза). Сегмент, який затупився, легко відламується і ви продовжуєте працювати гострим ножем.

Функціонал
Великий запас лез: в одній упаковці 10 лез по 7 сегментів, шириною 18 мм. Використовуються як витратний матеріал для будівельних, канцелярських та малярних ножів. Виготовлені з високовуглецевої сталі, мають високу міцність навіть на тонкому вістрі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.055 кг |
| Длина лезвия | 110 мм |
| Количество в упаковке | 10 ед |
| Материал изготовления | высококачественная сталь |
| Объем | 0.000025 л |
| Тип | сегментное |
| Ширина лезвия | 18 мм |
- Цена: 15 ₴







