
Стрічка клейка для швів "серпянка", 20 м, 50 мм INTERTOOL KT-0921
35 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (67) 574-47-89
Киевста
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- В наличии
- Код: KT-0921
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Клейка стрічка для швів "серпянка" дозволяє якісно армувати стики і шви гіпсокартону та гіпсокартонного волокна, зміцнює будь-які з'єднання і тріщини в будівельних конструкціях.
Переваги
- Використовується для зміцнення швів, стиків, тріщин і отворів;
- Забезпечує надійне і міцне з'єднання;
- Виготовлена зі скловолокна з клейкою основою;
- Сітчаста структура запобігає появі нерівностей і здуття на поверхні.
Міцне з'єднання
Самоклейна сітка виготовлена з міцної склотканини з частотою сітки 64 клітини/дюйм2, щільністю 60 гр/м2, має ширину полотна 50 мм і довжину 20 м.
Має сітчасту структуру, що запобігає надходженню повітря і утворенню здуття і нерівностей на оброблюваній поверхні. Проста у використанні, ефективно впорається з різними завданнями, що сприяє якісному і швидкому завершенню ремонтних робіт.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.080 кг |
| Длина | 20 мм |
| Материал | Стеклоткань |
| Объем | 0.000470 л |
| Плотность | 60 г/м2 |
| Тип | сетка армирующая "серпянка" |
| Частота сітки | 64 |
| Ширина | 50 мм |
- Цена: 35 ₴




