
Скотч коричневий, 100 м × 48 мм, 44 мкм INTERTOOL KT-0913
49 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- В наличии
- Код: KT-0913


Універсальний
Скотч INTERTOOL - це незамінний інструмент для запаковування і закріплювання матеріалів. Виготовлений з високоякісної плівки, він забезпечує надійне з'єднання і захист предметів. Скотч має відмінну клейову здатність, дозволяючи йому надійно фіксуватися на різних поверхнях: картоні, пластику, металі та інших матеріалах.
За допомогою нього ви легко і швидко запакуєте посилки, коробки, пакети та інші пакувальні матеріали. Гарантує міцне скріплення і захист від розкриття, цей скотч також захищає вміст від вологи, пилу та інших зовнішніх впливів.

Зручний
Скотч стандартної ширини 48 мм забезпечує достатнє покриття для широкого спектру завдань. Для зручності і великих об'ємів робіт може використовуватися з диспенсером HT-6044. Довжина 100 м для виконання будь-яких поставлених завдань.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Цвет | Коричневый |
| Толщина | 44 мкм |
| Ширина | 48 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.353 кг |
| Длина | 100 мм |
| Объем | 0.000565 л |
| Тип | скотч |
- Цена: 49 ₴



