
Пензель флейцевий 25x12x38 мм INTERTOOL KT-1025
19 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (67) 574-47-89
Киевста
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- В наличии
- Код: KT-1025
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа



Призначення
Пензель призначений для будь-яких малярських робіт всередині та зовні приміщеннь. Використовується з олійними фарбами, будь-якими видами лаків та антисептиками. Натуральна щетина від природи має розщеплені кінчики та чудово зафарбовує поверхні.

Зручність
Плоска, широка форма дозволяє швидко фарбувати великі за площею поверхні. Ворс пензлика надійно закріплений у металеву оправу та не випадає. Ручка легка, дерев'яна, не вислизає з долоні та не обтяжує руку при тривалому використанні.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Габариты | |
| Ширина | 25 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.025 кг |
| Длина | 38 мм |
| Материал | натуральный свиной ворс |
| Материал рукоятки | древесина |
| Объем | 0.000073 л |
| Толщина | 12 мм |
- Цена: 19 ₴



