
Комплект лез HOOK, 10 шт., для оздоблювальних робіт INTERTOOL HT-0517
59 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (67) 574-47-89
Киевста
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- В наличии
- Код: HT-0517
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа


Призначення
Для швидкої та комфортної роботи ніж має бути гострим та надійним. Щоб не гаяти часу на заточування, використовують ножі з різними змінними лезами. Ніж типу HOOK має дві робочі сторони із загнутим гострим краєм. Ефективний для різання різних килимових покриттів, листових синтетичних матеріалів, лінолеумів тощо.

Функціонал
Великий запас лез: в одній упаковці 10 лез шириною 19 мм. Використовуються як витратний матеріал для будівельних ножів. Виготовлені з інструментальної сталі, мають велику міцність навіть на тонкому вістрі.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.043 кг |
| Длина лезвия | 50 мм |
| Количество в упаковке | 10 ед |
| Материал изготовления | высококачественная сталь |
| Объем | 0.000019 л |
| Тип | HOOK |
| Ширина лезвия | 19 мм |
- Цена: 59 ₴


