
Рукавичка трикотажна, сині ПВХ крапки, 70% бавовна / 30% поліестер, 10", клас в’язки 10, чорна, 68 г INTERTOOL
25 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (67) 574-47-89
Киевста
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- В наличии
- Код: SP-0132
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рукавички бавовняні INTERTOOL SP-0132 трикотажні синього кольору. На долоні нанесене блакитне ПВХ-покриття, що забезпечує захист рук і надійний захват предметів. З еластичними манжетами, які м'яко прилягають до кисті і запобігають потраплянню побутового і будівельного сміття всередину рукавичок. Завдяки бавовняній основі забезпечується вільний повітрообмін. Призначені для виконання будівельних і сільськогосподарських робіт, ручних механоскладальних робіт.
Рукавиці робочі та садові №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Длина | 24.5 см |
| Цвет | Синий |
| Материал | Нейлон |
| Размер | 10 |
| Пользовательские характеристики | |
| В'язка | 10 петель на 1", бесшовная |
| Вес | 0.072 кг |
| Манжет | вязанный с окантовкой |
| Объем | 0.000945 л |
| Покрытие | синие ПВХ точки на ладони |
- Цена: 25 ₴


