
Колесо змінне для плиткорізу з віссю 16*2*6 мм INTERTOOL HT-0348
49 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (67) 574-47-89
Киевста
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- В наличии
- Код: HT-0348
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колесо змінне для плиткоріза з віссю INTERTOOL HT-0348 призначене для заміни різального елемента в плиткорізах. Виготовлене з антикорозійної сталі. Підходить для плиткорізів серії HT-0342 — HT-0347
Особливості
Виготовлене з антикорозійної сталі,
Вісь у комплекті,
Для плиткорізів серії HT-0342 — HT-0347.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.016 кг |
| Диаметр колеса | 16 мм |
| Діаметр внутрішнього отвору | 6 мм |
| Объем | 0.000142 л |
| Совместимость | HT-0342 - HT-0347 |
| Тип | колесо для плиткореза |
| Товщина колеса | 2 мм |
- Цена: 49 ₴


