
Секатор, 200 мм, нержавіюча сталь, різ: Ø 15 мм INTERTOOL FT-1001
129 ₴
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- В наличии
- Код: FT-1001



Призначення
Секатор садовий підходить усім садівникам, городникам, любителям винограду та квітів. Ріже живу та суху лозу, не підходить для обрізання здерев’янілих гілок, діаметром понад 15 мм.

Чистий зріз гілок
Сам ніж товстий та потужний. Різальна крайка з гострим заводським заточуванням легко відсікає гілки, діаметром до 15 мм. Розріз чистий та не заминає деревину завдяки площинному лезу.

Міцна конструкція
На відміну від аналогічних представників, цей садовий секатор прослужить значно довше, він виготовлений з нержавіючої сталі, стійкий до корозії.
Ручки садового секатора виготовлені з міцного металу, який не ламається при активному здавлюванні. Потужний, але водночас легкий, секатор надійно фіксується в руці протиковзними гумовими накладками.

Зручний
Пружинний механізм забезпечує легке відкриття секатора. Закрити ж його можна за допомогою пружної клямки-фіксатора, що розташована на кінці ручок. Дозволяє безпечно зберігати та перевозити секатор разом з іншими інструментами, запобігає випадковому розкриттю.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вес | 0.245 кг |
| Длина лезвия | 60 мм |
| Общая длина | 205 мм |
| Материал лезвия | Нержавеющая сталь |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Материал рукоятки | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальний діаметр різу | 15 мм |
| Матеріал рукояток | металлические с резиновыми накладками |
| Объем | 0.000389 л |
- Цена: 129 ₴





