
Скоба гартована 6 мм під степлер INTERTOOL RT-0146
25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (67) 574-47-89
Киевста
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- Немає в наявності
- Код: RT-0146
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скоба гартована 6 мм під степлер INTERTOOL RT-0146
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Висота скоби | 6 мм |
| Ширина скоби | 11.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.106 кг |
| Кількість в упаковці | 1000 од |
| Об`єм | 0.00012 л |
| Переріз скоби | 1.2 мм |
| Сумісність | RT-0202 |
- Ціна: 25 ₴




