
Зубило для каменю SDS-Max INTERTOOL SD-0446
159 ₴
+380 (67) 574-47-89
Киевста
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- Немає в наявності
- Код: SD-0446
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.733 кг |
| Довжина зубила | 400 мм |
| Об`єм | 0.000353 л |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип кріплення | SDS Max |
| Ширина основи | 30 мм |
| Ширина робочої частини | 18 мм |
- Ціна: 159 ₴




