
Тримач для коронок по металу 3/8” INTERTOOL SD-5601
69 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- Немає в наявності
- Код: SD-5601
Перехідник з центруючим свердлом призначений для встановлення коронок діаметром від 19 до 29 мм із посадковим різьбленням 3/8”. Коронка накручується на різьбове з'єднання, а тримач надійно фіксується у патроні інструменту шестигранним хвостовиком.
Ви можете швидко замінити коронки без додаткових інструментів. Це зручно і заощаджує Ваш час. Посадкове різьблення і хвостовик не злизуються, т.к. тримач виготовлений із міцної інструментальної сталі. Завдяки шестигранному хвостовику тримач не прослизає в патроні.
Додайте тримач у кошик і надійно фіксуйте свої корончасті свердла. ) різьбовим з'єднанням;
Бури та свердла №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.054 кг |
| Діаметр свердла | 6.5 мм |
| Діаметр хвостовика | 11 мм |
| Об`єм | 0.000394 л |
| Різьба | 3/8" |
| Сумісність | для коронок від 19 до 29 |
- Ціна: 69 ₴




