
Сучкоріз садовий для обрізки гілок 680 мм INTERTOOL FT-1111
399 ₴
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- Немає в наявності
- Код: FT-1111
Для обрізання дрібних гілок зазвичай використовують секатор, але зтикнувшись з більшою гілкою, виникають труднощі. У таких ситуаціях Вам прийдуть на допомогу садові ножиці. Ще одна його назва - гілкоріз.
Особливості:
- Потужне сталеве лезо на раз справляється з гілками кущів та дерев;
- Легкі алюмінієві ручки дозволяють комфортно працювати тривалий час;
- Зручно діставати до важкодоступних місць всередині крони та біля стовбура дерева;
- Навіть тендітна жінка або підліток, докладаючи мінімум зусиль, впорається з товстими гілками до 35 мм.

Ефективна робота
Завдяки потужному лезу він впорається з гілками до 35 мм у важкопрохідних місцях, біля стовбура. За рахунок своєї конструкції, площинний сучкоріз акуратно зрізає гілки і сучки, що задають мінімальної шкоди дереву. Ефективно зрізає зелену деревину без особливих зусиль.
Потужне ріжуче лезо із заводською заточкою не деформується і довго лишається гострим.

Надійність і комфорт
Рукоятки сучкоріза легкі і надійні. Виготовлені з міцного алюмінію, посилені додатковими ребрами жорсткості. Завдяки цьому не деформуються під час тривалих навантажень і не схильні до появи іржі.
Ручки шоршткуваті і не вислизають. Погасіті вібрації від удару допоможе демпфер, встановлений на стику ручок.
Прибирайте зайві пагони і сучки за допомогою садового сучкоріза і Ваш сад віддячить Вам великим врожаєм!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 1.05 кг |
| Довжина леза | 95 мм |
| Загальна довжина | 680 мм |
| Максимальний діаметр реза | 35 мм |
| Матеріал леза | Сталь |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ручок | алюміній |
| Об`єм | 0.004158 л |
- Ціна: 399 ₴










