
Аерограф електричний 12 Вт, 12 В, 10-15 л/хв., 0-2 Бар INTERTOOL DT-5001
2 699 ₴
+380 (67) 574-47-89
Киевста
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- В наявності
- Код: DT-5001
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний аерограф DT-5001 використовується художниками, ілюстраторами або ретушерами для створення складних малюнків, візерунків, дрібного розпису і т. ін. Купити аерограф DT-5001 можна і для професійного нанесення макіяжу, дизайну нігтів або декорування тортів. Діаметр форсунки аерографа 0,3 мм, діапазон робочого тиску від 0 до 2 бар. Споживана потужність 12 Вт. Прибор комплектується адаптером 12 В.
Переваги
Можливість регулювання подачі повітря;
Функція подвійного натискання;
Аерограф оснащений гумовими ніжками, які гасять вібрацію і сприяють комфортній і тривалій роботі;
Аерограф комплектується компресором, в додатковому обладнанні немає потреби;
Для зручності зберігання постачається в чохлі;
В комплекті з аерографом Ви отримуєте набір фарб.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 1.15 кг |
| Споживана потужність | 12 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр форсунки | 0.3 мм |
| Напруга живлення | 12 В |
| Об`єм | 0.005250 л |
| Витрата повітря | 10-15 |
- Ціна: 2 699 ₴







