
Диск зачисний зі спіненого абразиву фіолетовий 125*22,2*13 мм, P46, T27 INTERTOOL BT-0603
149 ₴
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- Немає в наявності
- Код: BT-0603



Призначення
Пористий диск з абразивного нетканого волокна призначений для швидкого й ефективного зачищення поверхонь від старих лакофарбових покриттів, іржі, герметиків і будь-яких нерівностей. Також очищає зварні шви та неіржавкі сталі.

Універсальність
Підходить для роботи з будь-якими поверхнями: метал, бетон, дерево, камінь, цегла, чавун, керамограніт, пластик тощо. Диск із волокном фіолетового кольору має жорстку структуру.

Більше можливостей
Це вирізняючи альтернативу щітками з дроту та пелюстковим дискам, завдяки своїй пористій структурі, коло не забивається продуктами шліфування й не нагріває поверхню, у підсумку фарба не "пливе" і чудово зчищається.

Ефективна робота
Диск встановлюють на КШМ, максимально допустимі оберти — 7600 об./хв, зі швидкістю 55 м/с. Найкраще підійде інструмент із регулюванням обертів, намагайтеся не створювати надлишковий тиск на диск, адже абразивне зерно спеціально створене для роботи від невеликого зусилля. Інакше сильний натиск прискорить зношування диска.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.118 кг |
| Максимальна швидкість обертів | 7600 об/хв |
| Об`єм | 0.000444 л |
| Тип | "корал" |
| Толщина диска | 13 мм |
| Колір | Фіолетовий |
- Ціна: 149 ₴









