
Щітка чашкова для КШМ INTERTOOL BT-2065
69 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (67) 574-47-89
Киевста
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- В наявності
- Код: BT-2065
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 0.191 кг |
| Діаметр щітки | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тримач | М14 |
| Діаметр дроту | 0.5 мм |
| Об`єм | 0.000409 л |
| Застосування | для дерева, бетону, металу та лакофарбових покриттів |
| Швидкість обертання | 12500 об/хв |
| Тип дроту | плетений дріт |
- Ціна: 69 ₴




