
Пальник газовий туристичний INTERTOOL GS-0010
199 ₴
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- В наявності
- Код: GS-0010
Плита газова INTERTOOL GS-0010 — корисний прилад для тих, хто збирається в похід, на полювання, риболовлю або любить активний відпочинок в екстремальних умовах. GS-0010 з вагою 416 р. (вага без упаковки), та досить скромними габаритами, є найлегшою плиткою у своєму класі. Плитка в першу чергу призначена для приготування та розігріву їжі, а також для кип'ятіння рідин, тому температури горіння, яку може видати прилад (до 500 oС) вистачить з головою. Як паливо для GS-0010 застосовуються одноразові газові балони з пропаном-бутаном. Максимальна витрата газу в неї – 150 г/година. Необхідно давати приладу відпочинок і не використовувати його більше 3-х годин поспіль без перерви. П'єзоелектричний підпал передбачає мінімум зусиль для розведення вогню - достатньо відкрити кран і натиснути на важіль. Габарити пальника - 110х110 мм, висота - 90 мм з розкладеними ніжками і 80 мм зі складеними.
Весить менше, ніж півкілограма — 416 г (вага без упаковки);
Працює від універсального цангового балона;
П'єзоелектричний запалювання;
Економічна;
Зручний бокс (чохол) з тканини, зі змійкою та лямкою;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 0.417 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Об`єм | 0.00147 л |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Займання | п'єзоелектричний підпал |
| Комплектація | плитка, чохол |
| Паливо | пропан/бутан в цангових балонах |
- Ціна: 199 ₴







