
Щітка чашкова для УШМ INTERTOOL BT-1150
169 ₴
+380 (67) 574-47-89
Киевста
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- В наявності
- Код: BT-1150
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Діаметр щітки | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.958 кг |
| Тримач | М14 |
| Діаметр дроту | 0.3 мм |
| Об`єм | 0.002623 л |
| Застосування | для дерева, бетону, металу та лакофарбових покриттів |
| Швидкість обертання | 4500 об/хв |
| Тип дроту | рифлений дріт |
- Ціна: 169 ₴




